Акції - Интероптика

Акції

1.09.21 до 30.09.21 у вас є можливість придбати 40 лінз щоденної заміни Dailies Total 1 від американської компанії Alcon за ціною 30

– це перші в світі контактні лінзи, зроблені по технології LightStream з інноваційного водоградієнтного (з нерівномірним розподілом вологи) силікон-гідрогелю: вони містять до 80% вологи на поверхні і при цьому чудово пропускають повітря – мають киснепроникність 156 Dk /t.

Переваги лінз Dailies Total 1:

  • Водоградієнтний матеріал – волога поверхня, але киснепроникна серцевина.
  • Безпека для здоров’я – лінзи одноразові.
  • Лінзи ідеально підходять новачкам та вибагливим користувачам.

Ці інноваційні контактні лінзи – запорука здоров’я і комфорту ваших очей, 9 з 10 опитаних споживачів стверджують, що не відчувають їх при носінні.

Дуже радимо Вам спробувати!

В період з 1.09.21 до 31.10.21, купуючи 3 лінзи Biofinity від CooperVision, ви отримуєте додатково ще 1 лінзу безкоштовно.


Завдяки унікальному матеріалу Comfilcon-А з силікон-гідрогелю ви можете з комфортом носити лінзи Biofinity протягом шести-семи днів поспіль.

Ваші очі залишаються вологими, не вимагаючи жодних крапель для очей. 

Асферичний дизайн лінз дозволяє робити їх тонкими, навіть маючи оптичну силу в 5-10 діоптрій. Ці лінзи ідеальні для користувачів з високим ступенем короткозорості чи далекозорості, так як не спотворюють предмети в периферійній зоні.
Biofinity від CooperVision щонайкраще підходять людям, які проводять весь день перед екраном комп’ютера або іншим чином напружують очі.

Ласкаво просимо до нової зони комфорту!

До кінця акції:

Сезонний розпродаж сонцезахисних окулярів до 50%

Пора відпусток та літніх розваг завершується. Але в цьому, як і в будь-якій ситуації, є свої переваги. Ми влаштували величезний розпродаж колекції сонцезахисних окулярів 2021. Відомі бренди TOM FORD, RayBan, GUESS, Gucci, Miu Miu, Dolce&Gabbana та ін. у вас є нагода придбати зі знижками від 30% до 50%. Не зволікайте! Деякі моделі в єдиному екземплярі. Акція діє з 17.08.21-30.09.21

До кінця акції:

Вас також можуть зацікавити: