Про нас - Интероптика

Про нас

«Інтероптика» була заснована в 2003 році родиною офтальмологів в третьому поколінні. Всі свої знання і досвід власники вклали в асортимент, умови та правила обслуговування клієнтів, базу знань.

Сьогодні нам довіряють більше 20 000 клієнтів.

Наші переваги:

1. Актуальний асортимент. 
Можна ганятися за трендам, вишукувати екстраваганті моделі в стилі «Елтон Джон», відслідковувати хто з зірок одягнув нову модель і миттєво пропонувати її на продаж. А можна піти шляхом перевіреної класики, яка протягом тривалого часу не підведе ні в естетичному плані, ні в практичному – це наш шлях.

2. Простий і зрозумілий прейскурант.
Зараз в оптиках вам не запропонують 3 типи лінз на всі випадки життя. Для далі, для читання, фотохроми – це ще зрозуміло … А як вам мультифокальні, біфокальні, офісні, прогресиви, з циліндрами, з індексами товщини лінзи, антиблік, асферичний дизайн, з комп’ютерним захистом і т.д. і т.п. Вкрай складно обирати, коли вам пропонують прайс на 5 сторінок. Керуючись досвідом, ми скоротили прайс до максимально зручного – тепер тільки дві сторінки, але з найнеобхіднішим.

3. Гарантія на продукцію 12 місяців.
Згідно умов гарантії, ми завджи відремонтуємо, замінимо товар, або повернемо кошти.

4. Чесна ціна.
Наша цінова політика – нижче середньоринкової. Але, після другої покупки, ви отримуєте постійну знижку 5%, і після цього майже кожна наша пропозиція стає привабливішою за конкурентів. А, якщо ваші накопичення сягнуть 10000 грн., то ваша знижка збільшується до 10%.

5. Весь товар має сертифікати якості.

Ми робимо ваш вибір ЛЕГКИМ, а покупку КОМФОРТНОЮ!

Юридична інформація:

Код ЄДПОУ 3054320830 (ФОП Молодченко Олексій Юрійович)

Юридична адреса: Україна, 25001, Кіровоградська область, м. Кропивницький, Ленінський р-н, вул. Зінченка, 3-А, кв. 32 

Місце провадження господарської діяльності: м. Київ, вул. Донецька, 8/10; м. Кропивницький, вул. Шевченка, 32/34, вул. Тельнова, 2, корп. 1.  

E-mail: info@interoptica.com.ua

Тел: +38 (067) 28-555-77